درباره لیلون آرت

همه چیز از آنجا شروع شد که …

حدود سه سال پیش با گسترش فعالیت های هنری‌‌ام تصمیم گرفتم تا با همکاری دوستان بسیار خوبم برند لیلون آرت را با هدف به اشتراک گذاشتن تجربه‌ی خودم، ارائه انواع محتوای آموزشی، برقراری ارتباط نزدیک تر با هنرجویان و همچنین فروش محصولات نقاشی ایجاد کنم.

آموزشگاه نقاشی

لیلون آرت در واقع یک آموزشگاه هنری است که در آن سعی شده تمام جهت های فکری و خواسته های یک هنرمند نقاش که برای رسیدن به اهداف خود نیاز دارد فراهم شود.

فعالیت های فعلی

  • تولید محتوای آموزشی
  • رفع اشکال خصوصی هنرجویان تحت عنوان استاد همراه
  • فعالیت مستمر در شبکه های اجتماعی
  • فروش محصولات تخصصی رشته نقاشی
  • جمع آوری بهترین کتب و مجلات طراحی و نقاشی

اهداف پیش روی ما

دوره های آموزشی برای تمام تکنیک ها

استفاده هرچه بیشتر از ظرفیت فضای مجازی از طریق ادامه تولید با کیفیت دوره های آموزش آنلاین که اکثر تکنیک ها و سبک های نقاشی را شامل شود از اهداف مهم لیلون آرت می‌باشد.

همکاری با هنرمندان و انتشارات

همکاری با هنرمندان دیگر در راستای گسترش فعالیت های لیلون آرت به رشته های دیگر هنر مانند گرافیک، خطاطی، عکاسی، معماری، مجسمه سازی و غیره نیز از برنامه های پیش روی ماست. همچنین همکاری با انتشارات مطرح داخل کشور از اهداف دیگر لیلون آرت می‌باشد.

فروشگاه هنری

از دیگر اهداف بزرگ لیلون آرت تشکیل بزرگترین، به روزترین و مجهزترین فروشگاه آنلاین هنری کشور است که در آن بتوان به انواع محصولات ایرانی و خارجی و محصولاتی که در سطح جهانی مطرح اما در داخل کشور کمیاب هستند، دسترسی داشت.

تیم فوق العاده لیلون آرت

لیلی حکیمیان

مدیر و ایده پرداز

فرهاد حکیمیان

گرافیست و عکاس

ماهرو مرتضوی

مترجم و تولید محتوا

محمد اویسی

مسئول فنی سایت

آیدا بهرام

کارگردان هنری و ادیتور

دانیال تهرانی

مسئول فروشگاه

سونیا پورآذر

ادمین اینستاگرام