پاسخ به سوالات شما

در این صفحه می‌توانید پاسخ بعضی از سوالات متداولی که هنرجویان از ما می‌پرسند را پیدا کنید. با این حال اگر باز هم در مورد خدمات لیلون آرت سوال یا ابهامی دارید، با ما در تماس باشید.

سوالات مربوط به دوره ها

بستگی دارد. اگر قصد دارید نقاشی را به صورت تفننی و به عنوان سرگرمی در اوقات فراغت خود یاد بگیرید، می‌توانید بدون گذراندن دوره های پایه به سراغ تکنیک بروید. اما برای مقاصد جدی تر مثل پیگیری حرفه‌ای نقاشی، کسب درآمد، تدریس و یا سفارش لازم است حتما از پایه و دوره مبانی طراحی شروع کنید.

به عقیده ما خیر. می‌توان گفت افرادی که یادگیری رشته های هنری مثل نقاشی را از سنین کودکی شروع کرده‌اند، جلوتر از شما خواهند بود. با این حال ما باور داریم که در زندگی برای پیگیری استعدادها و اهداف قدیمی هیچ وقت دیر نشده است. مهم نیست چند ساله هستید، با انرژی مثبت قلم دست بگیرید و فقط شروع کنید.

سیاه قلم یکی از تکنیک های نقاشی مثل مدادرنگی، آبرنگ و غیره است. در حالی که طراحی، آموزش کشیدن طرح اولیه به وسیله مداد گرافیتی، مرکب و زغال است و پایه و اساس تمام تکنیک های نقاشی می‌باشد.

خیر، غیر از دوره هایی که پیش نیاز دارند، ترتیب خاصی برای خرید و تماشای دوره ها وجود ندارد. هرچند که توصیه می‌کنیم دوره های مربوط به طراحی و رنگ شناسی را قبل از دوره های تکنیک تماشا کنید.

در حال حاضر خیر. تنها محتوای آموزشی لیلون آرت در قالب دوره های تخصصی و یا ویدئو های رایگان یوتیوب ارائه می‌شود.

به زودی خواهیم داشت. در حال فیلم برداری و ادیت دوره های آموزش مدادرنگی و رنگ روغن هستیم. پیشنهاد می‌کنیم در سایت ثبت نام کنید تا جزو اولین افرادی باشید که از انتشار دوره های جدید لیلون آرت باخبر می‌شوند.

مسلما نه به تنهایی. با این حال دوره های آموزش نقاشی لیلون آرت می‌توانند به عنوان محتوای کمک آموزشی در کنار منابع تخصصی، در پروسه کنکور خصوصا آزمون عملی طراحی موثر باشند.

در دوره های تخصصی لیلون آرت سرفصلی برای معرفی لوازم مرتبط با دوره در نظر گرفته شده است. همچنین در ویدئوهای آموزشی رایگان هم به نقد و بررسی لوازم نقاشی مختلف می‌پردازیم. تنوع برندها و محصولات هنری بسیار بالاست و واقعیت این است که جواب این سوال بستگی به هدف و امکان مالی هنرجو دارد.

سوالات مربوط به فروشگاه

بستگی به برند و محصول سفارشی شما دارد. اینکه از چه کشوری سفارش ثبت شود در زمان رسیدن آن به ایران تاثیر می‌گذارد. برای مثال سفارش هایی که از فروشگاه آمازون ترکیه خریداری می‌شوند نسبت به محصولاتی که فقط باید از مبدا آمریکا تهیه شوند، سریع تر به دست شما خواهند رسید. به طور متوسط این نوع محصولات فروشگاه لیلون آرت در بازه زمانی ۲۰ تا ۳۰ روزه در به دست شما در ایران خواهند رسید.

امکان سفارش محصولات مربوط به رشته نقاشی، حتی اگر در سایت موجود نباشد هم وجود دارد. لطفا از طریق فرم صفحه تماس، با ما در ارتباط باشید.

هم بله و هم خیر. به طور کلی امکان کنسل یا مرجوع کردن محصولاتی که در انبار فروشگاه لیلون آرت موجودی فیزیکی دارند، وجود دارد. اما در مورد محصولات سفارشی از خارج کشور این امکان وجود ندارد. پیشنهاد می‌کنیم قبل از ثبت سفارش قوانین و مقررات سایت را در این رابطه مطالعه بفرمایید.

بله حتما. تمام محصولات فروشگاه دارای گارانتی سلامت فیزیکی هستند و در صورتی که سالم به دست شما نرسند، مرجوع و هزینه آن عودت داده خواهد شد.