🤍I 💕 colors
💛Pianist, Artist 👩🏻‍🎨
🧡In 😍 with 🎹🎨🖌️💤📚⛈🌿🌼🌊
❤️1372🎂
💜Food Industry Engineering 🎓
برای نقاشی کردن باید چشمانت را ببندی و آواز بخوانی

لیلی حکیمیان

من لیلی حکیمیان، از همان دوران کودکی عاشق دست کشیدن روی بوم سفید، جعبه‌ی آبرنگ پلیکان، قاطی کردن رنگ ها با هم، بوی مغازه لوازم تحریری و هر چیزی مربوط به نقاشی بودم. در تمام این سال ها عشق و علاقه‌ام را به دنیای نقاشی با جمع آوری آرشیو شخصی، قبول سفارش و اخیرا فعالیت در فضای مجازی دنبال کردم.

سلام 👋🏻 من لیلی هستم یک دخترِ شهریوریِ بیست و نه ساله که عاشق و دلباخته هنره 🥰 عشق به موسیقی، گرافیک، مجسمه سازی، طراحی زیورآلات و … اما در وجود من، دنیای رنگ ها، بوی مداد و لوازم نقاشی حال و هوای دیگری دارد . تا به یاد دارم، به وقت بی حوصلگی، دل دادن به نوای موسیقی و مداد و کاغذ همیشه برایم بی نهایت آرامش بخش بوده است.
خاطرم هست روزهای هفت سالگی را که مادرم را در کلاس های مرحوم خرمی نژاد، استاد بی همتای آب و رنگ همراهی میکردم. استاد برای من مدل های تصویر سازی میاوردند و اجازه میدادند من هم در دنیای رنگ ها غرق باشم. کم سن تر از آن بودم که از آموزش های استاد بهره ببرم اما هرگز فراموشم نمی شود ورق های سفیدی ‌که به پایشان رنگ پاشیده بودم چقدر همیشه مورد لطف و تحسین استاد واقع میشدند. در آن دوران، یکی از نقاشی هایم را شخصی از بستگان که علاقه زیادی به هنر داشت، به قیمت ۱۲ هزار تومان از من خرید. این اولین موفقیت فوق العاده من در قامت یک نقاش کوچک هفت ساله بود.
سالها از آن روز گذشت و من به پیگیری فعالیت های هنری ادامه دادم. در این مدت به صورت جسته و گریخته به کار سفارش و آموزش نقاشی پرداختم، از دانشگاه در رشته مهندسی صنایع غذایی فارق التحصیل شدم و پس از پایان تحصیلاتم، نقاشی را به شکلی جدی تری پیگیری کردم. و امروز آن دختر کوچک دنیای رنگ ها، با شوق و ذوق بیشتر، هدف های بزرگتری را روی بوم ذهن اش نقش میزند.
لیلی نام دیگر عشق است…