پکیج استاد همراه

ما در لیلون آرت از امکانات فضای مجازی برای دوره های آموزشی استفاده می‌کنیم. تمام دوره های آموزش نقاشی لیلون آرت به اصطلاح خودآموز تهیه شده‌اند. به این معنی که هنرجو برای درک مباحث دوره ها نیاز به وجود استاد ندارد. با این حال همانطور که حتما موافق هستید، مهارت در رشته های هنرهای تجسمی مثل نقاشی صرفا با تماشای یک دوره ویدئویی کسب نمی‌شود. تمرین زیاد لازمه کسب مهارت است. اینجاست که همراهی یک استاد با هنرجو ارزشمند می‌شود. استاد می‌تواند مسیر صحیح تمرین کردن را به هنرجو نشان دهد. فقط هم بحث تمرین کردن نیست. رفع اشکال از تمرین های انجام شده و فهمیدن ایرادات اجرا بسیار مهم تر است. پکیج استاد همراه دقیقا برای رفع همین نیاز برنامه‌ریزی شده است.

شیوه تمرین و رفع اشکال

پس از خرید پکیج، استاد در اولین فرصت جهت هماهنگی با شما در تماس خواهد بود. تمرین و رفع اشکال از طریق شبکه اجتماعی تلگرام انجام می‌شود که بنا به تجربه ما برای استفاده آموزشی مناسب‌ترین و در دسترس‌ترین است. اولویت پاسخ دهی ما در تمام پلتفرم های اجتماعی لیلون آرت، هنرجویان استاد همراه هستند. شما تقریبا هر موقع از یک روز کاری که سوالی در خصوص محتوای دوره داشته باشید می‌توانید از استاد خود بپرسید. استاد درس به درس از روی سرفصل دوره با شما همراه خواهد بود. برای هر سرفصل تمرین های اختصاصی در نظر گرفته شده و استاد از طریق صدا، تصویر و فیلم تمرین های شما را تا کسب نتیجه مطلوب رفع اشکال می‌کند.

چرا پکیج استاد همراه می‌تواند بهترین نتیجه را همراه داشته باشد؟

  • نقاشی یک هنر تجسمی است و مهارت در آن نیاز به تمرین و رفع اشکال دارد
  • در بعد عملی، کاستی دوره های آموزشی آنلاین نقاشی را نسبت به کلاس های حضوری عملا از بین می‌برد
  • فضای ارتباط با استاد خصوصی است و استاد می‌تواند بر روی افزایش مهارت هنرجو فکوس کند
  • استفاده از انواع محتوا مثل صوت، تصویر و ویدئو درک مفاهیم دوره را به صورت عملی تضمین می‌کند

هنرجوی گرامی، لطفا پیش از تهیه این پکیج قوانین مربوط به استاد همراه را مطالعه کنید

پاسخ به سوالات شما

بله. در صفحه دوره‌ای که خریداری کرده‌اید لینک خرید پکیج به صورت مجزا وجود دارد.

معمولا دوره‌هایی که تئوری هستند و به تمرین و رفع اشکال عملی نیاز ندارند، فاقد گزینه استاد همراه هستند.

بله. اگر با مشورت با استاد حس می‌کنید برای درک کامل مفاهیم دوره های آموزش نقاشی لیلون آرت نیاز به تمرین و رفع اشکال بیشتر دارید، می‌توانید پکیج خود را تمدید کنید.